Na obiekcie Estadi Municipal de Montilivi odbyło się spotkanie Girona kontra Real Betis: wynik 3-2

W meczu 30. kolejki hiszpańskiej La Liga pomiędzy drużynami Girona i Real Betis padł rezultat 3-2. Spotkanie rozegrano w Estadi Municipal de Montilivi, a wynik na przerwę to był remis 1-1. Mecz odbył się 2 dni temu o godzinie 14:15, według danych z 2024-04-02T06:45:15.724Z.

Mecz Girona - Real Betis: Najważniejsze informacje

Mecz pomiędzy drużynami Girona i Real Betis zakończył się wynikiem 3-2. Spotkanie odbyło się 31 marca 2024 roku o godzinie 14:15 na Estadi Municipal de Montilivi. Sędzią głównym był Jesus Gil Manzano z Hiszpanii. Po pierwszej połowie wynik był remisowy 1-1, ale emocje sięgnęły zenitu w drugiej części meczu.

Relacja z meczu Girona - Real Betis

Zaczynamy naszą relację z meczu pomiędzy Gironą a Realem Betis! Atmosfera na Estadi Municipal de Montilivi jest niesamowita, kibice obu drużyn głośno dopingują swoich ulubieńców. Sędzia główny, Jesus Gil Manzano, odgwizduje rozpoczęcie spotkania.

17' - Pierwsza groźna akcja dla Girony, ale bramkarz Realu Betis świetnie interweniuje! Obie drużyny prezentują ofensywne podejście, co wróży nam emocjonujące widowisko.

36' - GOOOOL! Girona wychodzi na prowadzenie po trafieniu A. Dovbyka! Kibice oszaleli, a piłkarze Girony celebrują zdobycie bramki.

41' - Żółta kartka dla Ivána Martína z Girony. Młody zawodnik nieco za ostro wszedł w pojedynek.

45' - Bramka dla Realu Betis! Willian José wyrównuje wynik tuż przed przerwą. Na stadionie zapanowało napięcie, obie drużyny wracają do szatni z remisem 1-1.

65' - GOL! A. Dovbyk ponownie trafia do siatki, tym razem po asyście Portu. Girona ponownie prowadzi!

76' - Real Betis odpowiada! Willian José strzela drugiego gola dla gości, doprowadzając do remisu 2-2. Czy jedna z drużyn zdoła ograć rywala w końcówce?

83' - Żółta kartka dla Chimy'ego Ávili z Realu Betis. Mecz nabiera na intensywności, obie drużyny walczą o zwycięstwo.

88' - Pablo Torre z Girony otrzymuje żółtą kartkę za faul. Sytuacja na boisku staje się coraz bardziej nerwowa.

90' - GOL! C. Stuani zdobywa bramkę na wagę trzech punktów dla Girony w ostatnich chwilach meczu! Kibice oszaleli z radości, a goście z Reala Betis są załamani.

90' - Żółta kartka dla Pablo Fornalsa z Realu Betis. Mecz kończy się wynikiem 3-2 dla Girony po emocjonującej końcówce!

Po tym zwycięstwie Girona ma teraz przed sobą trudne spotkania z Atletico Madryt, Cadiz oraz Las Palmas. Natomiast Real Betis zmierzy się z Celtą Vigo, Valencią i Sevillą. Czy obie drużyny utrzymają dobrą formę? Czekamy na kolejne emocje na hiszpańskich boiskach!