Spotkanie Levante kontra Rayo Vallecano, wynik końcowy 1-1

Dnia 2021-09-11 16:30 na stadionie Estadio Ciudad de Valencia rozegrał się mecz futbolowy ligi Primera Division kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Levante i Rayo Vallecano.

Po pierwszej połowie meczu między Levante i Rayo Vallecano wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

 

Gole strzelali: R. Marti 39' 1-0 S. Guardiola 90' 1-1 Bebe

Żółte kartki Levante: P. Martinez 16' J. L. Morales 45' M. Malsa 66'

Żółte kartki Rayo Vallecano: P. Ciss 43' S. Comesana 45' A. Garcia 54' I. Balliu 82'

Czerwone kartki Levante:

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Główny sędzia meczu to Javier Alberola Rojas, Spain. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Levante stanie naprzeciw Elche, następne spotkania z drużynami Celta Vigo i Barcelona natomiast Rayo Vallecano podejmie Getafe. Następne mecze zagra z drużynami Athletic Club i Cadiz.

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi bardzo interesujące potyczki ligi Primera Division. Ciekawe drużyny piłkarskie i zawodnicy jak P. Martinez P. Ciss systematycznie gwarantują pierwszorzędnym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Wielokrotnie trafiamy na przepiękne asysty oraz gole, ostre sytuacje z faulem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Niesamowite zmagania między zawodnikami są niezwykle bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, że są to mecze nużące. To też warto oglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Primera Division, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich. Udział takich drużyn jak Levante i Rayo Vallecano z ligi Primera Division gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Estadio Ciudad de Valencia.