Mecz Elche vs Levante zakończony wynikiem 1-1 dnia 2021-09-18 16:30

Elche vs Levante, wynik końcowy 1-1.

Pierwsza połowa spotkania między Elche i Levante zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2021-09-18 16:30 na stadionie Estadio Manuel Martínez Valero rozegrał się mecz ligi Primera Division kolejki 5 pomiędzy Elche a Levante.

Gole strzelali: L. Perez 33' 1-0 J. L. Morales 55' 1-1 D. Gomez

Żółte kartki Elche: E. Roco 29' G. Verdu 55'

Żółte kartki Levante: P. Martinez 53' R. Vezo 82'

Czerwone kartki Elche:

Czerwone kartki Levante:

Główny sędzia meczu to Miguel Ortiz. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Elche stawi czoła Villarreal, następne spotkania z drużynami Real Sociedad i Celta Vigo. Kolejno natomiast Levante z Celta Vigo. Następne mecze zagra z drużynami Barcelona i Mallorca.

Dzisiaj mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi pasjonujące poczynania, które dotyczą ligi Primera Division. Utalentowane futbolowe drużyny i piłkarze jak E. Roco P. Martinez systematycznie sprawiają kapitalnym sympatykom mnóstwo pozytywnych przeżyć. Zmagania między zawodnikami z ligi zdarzają się bardzo zajadłe, nie często zdarza się, iż są to potyczki nudne. Zdarzają się nieczyste faule zakończone żółtym kartonikiem, przepiękne gole czy asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić spotkania sportowe pasjonującej ligi Primera Division i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych. Udział takich zespołów jak Elche i Levante w lidze Primera Division gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Estadio Manuel Martínez Valero.