Rayo Vallecano - Girona, wynik meczu 1-2

W meczu 13. kolejki La Ligi drużyna Rayo Vallecano podejmowała Gironę na Estadio de Vallecas. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości, którzy wygrali 2-1. Wynik na przerwę był remisowy, obie drużyny strzeliły po jednym golu. To było emocjonujące starcie, w którym obie drużyny starały się zdobyć pełną pulę. Czytaj dalej, żeby dowiedzieć się więcej szczegółów o tej pasjonującej rywalizacji.

Relacja ze spotkania piłkarskiego Rayo Vallecano - Girona

Mecz pomiędzy drużynami Rayo Vallecano i Girona odbył się na Estadio de Vallecas w ramach 13. kolejki La Liga. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny gości 2-1, a emocje sięgały zenitu przez całe 90 minut.

Na samym początku spotkania gospodarze wyszli na prowadzenie. Álvaro García już w 5. minucie zdobył bramkę, wykorzystując asystę Isi Palazóna. Jednak Girona szybko odpowiedziała, gdy A. Dovbyk w 42. minucie wyrównał stan meczu, wykorzystując asystę V. Tsygankova. Po pierwszej połowie wynik brzmiał 1-1, a emocje nie opadały.

W drugiej połowie Girona zdołała zdobyć drugą bramkę. Sávio w 65. minucie ustalił wynik na 2-1, choć gol padł bez asysty. Rayo Vallecano próbowało odrobić straty, ale mimo starań nie udało im się doprowadzić do wyrównania.

Mecz nie obył się bez kartek, Álvaro García otrzymał żółtą kartkę w 44. minucie, natomiast Miguel Gutiérrez oraz Iván Martín zostali ukarani żółtymi kartkami w drużynie Girona. Nie padły jednak żadne czerwone kartki. Spotkanie sędziował Pablo Gonzales Fuertes.

Rayo Vallecano będzie musiało teraz zmierzyć się z Barcelona, Athletic Club oraz Celtą Vigo, natomiast Girona spotka się z Athletic Club, Valencią oraz ponownie z Barceloną. Kibice obu drużyn z pewnością oczekują emocjonujących spotkań w nadchodzących tygodniach.