Real Betis vs Girona, wynik meczu - 2-1

Real Betis vs Girona zakończony wynikiem 2-1. Dnia 2022-09-18 16:30 na stadionie Estadio Benito Villamarín rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły Real Betis i Girona.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Real Betis a Girona wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: Arnau Martínez 7' 0-1 Miguel Gutiérrez Borja Iglesias 15' 1-1 Borja Iglesias 71' 2-1

Żółte kartki Real Betis:

Żółte kartki Girona: Bernardo Espinosa 14' Miguel Gutiérrez 82' Oriol Romeu 87'

Czerwone kartki Real Betis:

Czerwone kartki Girona:

Główny sędzia spotkania - Miguel Angel Ortiz Arias, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Real Betis stawi czoła Celta Vigo, następne spotkania z drużynami AS Roma i Valladolid. Kolejno natomiast Girona z Real Sociedad. Następne mecze zagra z drużynami Atletico Madrid i Cadiz.

Oddani kibice śledzą starcia w lidze La Liga. Utalentowane drużyny futbolowe i zawodnicy jak Bernardo Espinosa wielokrotnie zaserwowały wspaniałym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Regularnie trafiamy na przepiękne sytuacje podbramkowe i asysty, nieprzepisowe faule, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Walki pomiędzy piłkarzami ligowymi zdarzają się bardzo zajadłe, nie często zdarza się, iż są to zmagania nużące. Warto więc przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi La Liga. Real Betis i Girona jak ich udział w lidze La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Estadio Benito Villamarín.