Kibicujemy zespołowi Girona FC!

Mecz pomiędzy Getafe - Girona, wynik końcowy 1-0

Getafe - Girona, wynik spotkania - 1-0

W ostatnim spotkaniu 29. kolejki hiszpańskiej La Liga drużyna Getafe podejmowała Gironę na Estadio Coliseum. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1-0, a jedyną bramkę zdobył zespół Getafe jeszcze przed przerwą. Starcie miało miejsce 16 marca 2024 roku o godzinie 17:30, czyli niespełna dwa dni temu.

Mecz pomiędzy Girona - Osasuna, wynik 2-0

Girona kontra Osasuna, wynik spotkania: 2-0

W środowy wieczór na Estadi Municipal de Montilivi drużyna Girona podejmowała Osasunę w ramach 28. kolejki La Ligi. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-0, po bramkach strzelonych przed przerwą.

Mecz Girona vs Rayo Vallecano, wynik 3-0

Girona - Rayo Vallecano, wynik meczu - 3-0

W niedawnym starciu w ramach 26. kolejki La Ligi, drużyna Girony podejmowała u siebie rywala - Rayo Vallecano. Mecz, który odbył się 26 lutego o godzinie 20:00 na Estadi Municipal de Montilivi, zakończył się pewnym zwycięstwem gospodarzy 3-0. Pomimo bezbramkowego wyniku na przerwę, ostatecznie to Girona okazała się zdecydowanie skuteczniejsza. Przeczytaj dalszy przebieg tej rywalizacji!

Mecz pomiędzy Mallorca vs Girona zakończony wynikiem 1-0

Spotkanie pomiędzy Mallorca oraz Girona zakończone wynikiem 1-0 dnia 2024-03-03 17:30

Wczorajszy mecz pomiędzy Mallorcą a Gironą w ramach 27. kolejki La Ligi okazał się niezwykle zaciętym widowiskiem. Obie drużyny zaprezentowały wysoką intensywność gry, co sprawiło, że kibice nie mogli oderwać wzroku od boiska. Ostatecznie to gospodarze cieszyli się z zwycięstwa 1-0 na Estadi Mallorca Son Moix. Spotkanie pełne było emocji i niepewności, a decydujący gol padł jeszcze przed przerwą, utrzymując się do końcowego gwizdka sędziego.

Mecz pomiędzy Athletic Club kontra Girona zakończony wynikiem 3-2

Mecz pomiędzy Athletic Club oraz Girona zakończony wynikiem 3-2 na stadionie San Mamés Barria

W meczu 25. kolejki La Liga pomiędzy drużynami Athletic Club i Girona, rozegranym w San Mamés Barria, goście z Girona odjechali z boiska pokonani 3-2. Wynik na przerwę wskazywał na minimalną przewagę gospodarzy, ale emocje sięgnęły zenitu w drugiej połowie, kiedy to padły kolejne bramki, decydujące o losach spotkania. Mecz odbył się 7 dni temu, 19 lutego 2024 roku o godzinie 20:00.

Real Madrid - Girona 4-0

Real Madrid kontra Girona, wynik meczu: 4-0

W sobotni wieczór na Estadio Santiago Bernabéu odbył się mecz pomiędzy potentatem hiszpańskiej piłki nożnej, Realem Madryt, a drużyną Girona. Zdecydowanym faworytem spotkania byli gospodarze, którzy pozbawieni kilku kluczowych zawodników, podejmowali determinowaną ekipę z Katalonii. Po emocjonujących 90 minutach gry, ostatecznie to królewscy mogli cieszyć się z pewnego zwycięstwa 4-0 nad swoimi rywalami. Mecz ten odbył się dwa dni temu o godzinie 17:30 i stanowił część 24. kolejki La Ligi.

Mecz Girona - Real Sociedad zakończony wynikiem 0-0

Na stadionie Estadi Municipal de Montilivi dnia 2024-02-03 20:00 miało miejsce spotkanie między Girona i Real Sociedad - 0-0

W dniu 3 lutego 2024 roku na Estadi Municipal de Montilivi odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Girona i Real Sociedad. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0, co nie przyniosło zmiany wyniku także na przerwę. Mecz ten odbył się w ramach 23. kolejki La Liga.

Mecz pomiędzy Celta Vigo kontra Girona 0-1

Mecz Celta Vigo - Girona zakończony wynikiem 0-1

W sobotę, 28 stycznia 2024 roku, odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Celta Vigo i Girona w ramach kolejki 22 La Liga. Mecz rozegrany został na stadionie Abanca-Balaídos. Wynik końcowy to 0-1, a wynik na przerwę również wynosił 0-1.

Mecz pomiędzy Girona vs Sevilla zakończony wynikiem 5-1

Dnia 2024-01-21 20:00 miał miejsce mecz między Girona oraz Sevilla - końcowy wynik 5-1

W meczu 21. kolejki hiszpańskiej La Liga drużyna Girona podejmowała Sevillę na Estadi Municipal de Montilivi. Spotkanie zakończyło się wyraźnym zwycięstwem gospodarzy, którzy pokonali rywali 5-1. Wynik na przerwę to 3-1, a widowisko miało miejsce 21 stycznia 2024 roku o godzinie 20:00.

Almeria vs Girona 0-0

Mecz Almeria vs Girona na obiekcie Power Horse Stadium – Estadio de los Juegos Mediterráneos: wynik 0-0

Drużyny Almeria i Girona zanotowały remisowy wynik 0-0 w swoim ostatnim starciu, które odbyło się na Power Horse Stadium – Estadio de los Juegos Mediterráneos. Mecz ten miał miejsce w ramach 20. kolejki La Ligi i zakończył się bezbramkowym remisem, pomimo starań obu zespołów. Spotkanie to odbyło się 14 stycznia 2024 roku o godzinie 13:00.

Girona kontra Atletico Madrid, wynik końcowy 4-3

Mecz Girona vs Atletico Madrid, wynik 4-3

Wczorajszy wieczór przyniósł niesamowite emocje dla kibiców piłki nożnej, gdy drużyny Girona i Atletico Madrid zmierzyły się na Estadi Municipal de Montilivi w ramach 19. kolejki La Liga. Mecz zakończył się wynikiem 4-3, zapewniając niezapomnianą dawkę futbolowej ekscytacji.

Barcelona kontra Girona 2-4

Mecz Barcelona kontra Girona zakończony wynikiem 2-4

Dziś mieliśmy okazję obejrzeć emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Barcelona i Girona, który odbył się w ramach kolejki 16 La Liga. Spotkanie rozegrane zostało w Estadi Olímpic Lluís Companys o godzinie 20:00. Wynik końcowy to 2-4, a wynik na przerwę wynosił 1-2.