Sevilla - Girona, wynik meczu: 0-2

Sevilla - Girona, wynik 0-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Sevilla a Girona wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Dnia 2023-05-01 19:00 na stadionie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán rozegrał się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 32 pomiędzy Sevilla a Girona.

Gole strzelali: Juanpe 23' 0-1 Rodrigo Riquelme V. Castellanos 55' 0-2 V. Tsygankov

Żółte kartki Sevilla: Nemanja Gudelj 4' Marcos Acuña 90'

Żółte kartki Girona: Alexander Callens 84'

Czerwone kartki Sevilla:

Czerwone kartki Girona:

Główny arbiter spotkania to Alejandro Muñiz. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Sevilla stanie naprzeciw Juventus, następne spotkania z drużynami Valladolid oraz Juventus a Girona z Real Sociedad. Następne mecze zagra z drużynami Villarreal oraz Celta Vigo.

Liczni fani śledzą starcia, które mają miejsce w lidze La Liga. Liczące się drużyny futbolowe oraz zawodnicy jak Nemanja Gudelj Alexander Callens nierzadko zapewniły wyborowym sympatykom wiele wspaniałych przeżyć. Regularnie zdarzają się nieczyste faule, idealne asysty oraz gole dodające wspaniałe przeżycia z meczu. Zmagania między graczami okazują się bezkompromisowe, nie często zdarza się, iż są to spotkania nużące. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i oglądać mecze futbolowe znanej ligi La Liga oraz śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Sevilla i Girona i ich udział w lidze La Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Estadio Ramón Sánchez Pizjuán.