Dnia 2023-03-13 20:00 na stadionie Estadi Municipal de Montilivi miało miejsce spotkanie pomiędzy Girona i Atletico Madrid - 0-1

Girona vs Atletico Madrid wynik 0-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Girona a Atletico Madrid zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Dnia 2023-03-13 20:00 na obiekcie sportowym Estadi Municipal de Montilivi rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 25. Zmierzyły się Girona i Atletico Madrid.

Gole strzelali: Álvaro Morata 90' 0-1

Żółte kartki Girona: Paulo Gazzaniga 90' Cristhian Stuani 90'

Żółte kartki Atletico Madrid: Marcos Llorente 57' Stefan Savić 66' Rodrigo de Paul 90'

Czerwone kartki Girona:

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Główny arbiter spotkania - Mario Melero Lopez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Girona zmierzy się już z Espanyol, następne spotkania z drużynami Barcelona i Elche. Kolejno natomiast Atletico Madrid zmierzy się z Real Betis. Następne mecze zagra z drużynami Rayo Vallecano i Almeria.

W dobie dzisiejszych czasów wielu fanów śledzi ciekawe poczynania, które dotyczą ligi La Liga. Ciekawe futbolowe drużyny i zawodnicy jak Paulo Gazzaniga Marcos Llorente często zaserwowały wyborowym entuzjastom wiele przeżyć. Stale zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem, przepiękne asysty czy bramki, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Interesujące potyczki pomiędzy graczami bywają nader zaciekłe, nie często bywa definitywnie, iż są to potyczki nie warte uwagi. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich oraz przeglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Girona oraz Atletico Madrid z ligi La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Estadi Municipal de Montilivi.