Cadiz kontra Girona, wynik spotkania - 2-0

Cadiz kontra Girona, wynik końcowy 2-0.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Cadiz a Girona wynik to 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2023-02-10 20:00 na obiekcie sportowym Estadio Nuevo Mirandilla rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 21 pomiędzy Cadiz a Girona.

Gole strzelali: G. Escalante 6' 1-0 T. Bongonda Sergi Guardiola 34' 2-0 T. Bongonda

Żółte kartki Cadiz: Luis Hernández 32' Alfonso Espino 38' Gonzalo Escalante 55' Anthony Lozano 82'

Żółte kartki Girona: Bernardo Espinosa 17' Casals Joel Roca 51' Miguel Gutiérrez 56' Arnau Martínez 70'

Czerwone kartki Cadiz:

Czerwone kartki Girona:

Główny sędzia meczu - Juan Luis Pulido Santana, Spain. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Cadiz stanie naprzeciw Barcelona, następne spotkania z drużynami Rayo Vallecano i Real Sociedad natomiast Girona z Almeria. Następne mecze zagra z drużynami Athletic Club i Getafe.

Coraz częściej zauważamy, że mnóstwo kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi poczynania w lidze La Liga. Składające się z zdolnych napastników oraz obrońców drużyny futbolowe z tejże ligi i zawodnicy jak Luis Hernández Bernardo Espinosa często zapewniły wyśmienitym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo wspaniałych wrażeń. Zdarzają się nieczyste faule, książkowe asysty oraz gole zapewniające niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają niezwykle zajadłe, nie często okazuje się, że potyczki nie są warte uwagi. Zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi La Liga. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Cadiz oraz Girona z ligi La Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Estadio Nuevo Mirandilla.