Na stadionie Estadi Municipal de Montilivi dnia 2023-01-28 15:15 odbyło się spotkanie między Girona i Barcelona zakończone wynikiem 0-1

Girona - Barcelona wynik 0-1. W dniu 2023-01-28 15:15 na stadionie Estadi Municipal de Montilivi odbył się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 19. Zmierzyły się ze sobą Girona i Barcelona.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Girona a Barcelona wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: Pedri 61' 0-1 Jordi Alba

Żółte kartki Girona: Valentin Castellanos 44' Arnau Martínez 74'

Żółte kartki Barcelona: Ansu Fati 43' Pedri 45' Gavi 49'

Czerwone kartki Girona:

Czerwone kartki Barcelona:

Główny arbiter meczu - Alejandro Muniz Ruiz, Spain. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Girona stanie naprzeciw Valencia, następne spotkania z drużynami Cadiz i Almeria natomiast Barcelona z Real Betis. Następne mecze zagra z drużynami Sevilla i Villarreal.

Bardzo często wielu kibiców z entuzjazmem śledzi fascynujące poczynania, które startują w lidze La Liga. Mocne zespoły piłkarskie z tej ligi i zawodnicy jak Valentin Castellanos Ansu Fati wielokrotnie serwują pierwszorzędnym miłośnikom piłki nożnej wiele niezapomnianych wrażeń. Zapadające w pamięć walki między graczami z ligi okazują się zagorzałe, rzadko bywa ostatecznie, iż są to widowiska usypiające. Systematycznie zdarzają się brutalne faule, książkowe asysty i sytuacje podbramkowe zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Gorąco zachęcamy każdego z fanów, żeby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich, śledzić widowiska sportowe profesjonalnej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich popularnych drużyn jak Girona i Barcelona z ligi La Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Estadi Municipal de Montilivi.