Dnia 2022-11-08 18:00 na obiekcie Estadio Manuel Martínez Valero odbył się mecz między Elche i Girona - 1-2

Elche - Girona, wynik końcowy 1-2. Dnia 2022-11-08 18:00 na stadionie Estadio Manuel Martínez Valero odbył się interesujący mecz piłkarski ligi La Liga kolejki Regular Season - 14. Na przeciw siebie stanęły Elche i Girona.

Pierwsza połowa meczu między Elche oraz Girona zakończyła się 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: Pol Lirola 16' 1-0 Álex Collado Iván Martín 39' 1-1 Javi Hernández V. Castellanos 66' 1-2 Arnau Martínez

Żółte kartki Elche: Josan 28' Gerard Gumbau 70' Diego González 88'

Żółte kartki Girona: Toni Villa 22' Cristhian Stuani 88'

Czerwone kartki Elche:

Czerwone kartki Girona:

Sędzią głównym tego spotkania był Pablo Gonzales Fuertes, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Elche zmierzy się już z Atletico Madrid, następne spotkania z drużynami Celta Vigo i Cadiz. Kolejno natomiast Girona z Rayo Vallecano. Następne mecze zagra z drużynami Espanyol i Sevilla.

Bardzo często wierni kibice piłki nożnej śledzą potyczki w lidze La Liga. Liczące się drużyny futbolowe z tejże ligi i zawodnicy jak Josan Toni Villa nierzadko zapewniły fantastycznym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo przeżyć. Natrafiamy na widowiskowe gole i asysty, nieczyste sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Wspaniałe zmagania między drużynami są nader zajadłe, nie często zdarza się ostatecznie, że są to mecze mało interesujące. Warto więc śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi La Liga. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Elche oraz Girona z ligi La Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Estadio Manuel Martínez Valero.