Dnia 2022-10-02 16:30 na stadionie Estadi Municipal de Montilivi miało miejsce spotkanie między Girona i Real Sociedad: 3-5

Girona - Real Sociedad zakończony wynikiem 3-5.

Po pierwszej połowie spotkania między Girona a Real Sociedad wynik to 2-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-5.

Dnia 2022-10-02 16:30 na obiekcie sportowym Estadi Municipal de Montilivi rozegrał się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 7 pomiędzy Girona a Real Sociedad.

Gole strzelali: A. Sørloth 8' 0-1 T. Kubo Rodrigo Riquelme 23' 1-1 Aleix García Arnau Martínez 27' 2-1 B. Espinosa A. Sørloth 42' 2-2 Martín Zubimendi V. Castellanos 48' 3-2 Manu Vallejo Brais Méndez 66' 3-3 Martín Zubimendi 71' 3-4 Mikel Merino T. Kubo 85' 3-5 A. Sørloth

Żółte kartki Girona: Oriol Romeu 57' Miguel Gutiérrez 65' Valentin Castellanos 90'

Żółte kartki Real Sociedad: Mikel Merino 87'

Czerwone kartki Girona:

Czerwone kartki Real Sociedad:

Główny sędzia spotkania - Mario Melero Lopez, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Girona zmierzy się już z Atletico Madrid, następne spotkania z drużynami Cadiz i Almeria a Real Sociedad podejmie Sheriff Tiraspol. Następne mecze zagra z drużynami Villarreal i Sheriff Tiraspol.

Oddani fani śledzą ekscytujące potyczki, które startują w lidze La Liga. Ciekawe futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak m.in. Oriol Romeu Mikel Merino częstokroć zagwarantowały swoim wiernym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul kończące się żółtym kartonikiem, przepiękne bramki czy asysty, które gwarantują niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Przyciągające uwagę potyczki między zawodnikami z ligi zdarzają się nieustępliwe, nie często bywa, że widowiska nas nudzą. Z tego względu warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych,śledzić wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Girona oraz Real Sociedad jak ich udział w lidze La Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Estadi Municipal de Montilivi.