Spotkanie Girona vs Celta Vigo, wynik 0-1

Girona vs Celta Vigo, wynik końcowy 0-1.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Girona a Celta Vigo wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2022-08-26 18:00 na stadionie Estadi Municipal de Montilivi rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 3. Na przeciw siebie stanęły Girona oraz Celta Vigo.

Gole strzelali: Iago Aspas 49' 0-1 Carles Pérez

Żółte kartki Girona: David López 43' Juanpe 45'

Żółte kartki Celta Vigo: Renato Tapia 68'

Czerwone kartki Girona:

Czerwone kartki Celta Vigo:

Sędzią głównym tego spotkania był Carlos Del Cerro Grande, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Girona zmierzy się już z Mallorca, następne spotkania z drużynami Valladolid oraz Real Betis. Kolejno natomiast Celta Vigo podejmie Cadiz. Następne mecze zagra z drużynami Atletico Madrid oraz Valencia.

Liczna grupa fanów z dużym entuzjazmem śledzi potyczki ligi La Liga. Ciekawe futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak David López Renato Tapia raz za razem sprawiają kapitalnym kibicom wiele wrażeń. Potyczki pomiędzy graczami są nieustępliwe, niezwykle rzadko okazuje się definitywnie, że spotkania męczą fana. Systematycznie zdarzają się bezwzględne faule, przechodzące do historii asysty oraz sytuacje podbramkowe, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. To też warto przeglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Girona i Celta Vigo jak ich udział w lidze La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Estadi Municipal de Montilivi.