Mecz Levante - Alaves, wynik końcowy 3-1

Levante - Alaves zakończony wynikiem 3-1. W dniu 2022-05-15 17:30 na stadionie Estadio Ciudad de Valencia odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 37 pomiędzy Levante a Alaves.

Po pierwszej połowie spotkania między Levante a Alaves wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-1.

 

Gole strzelali: Joselu 36' 0-1 Laguardia Ó. Duarte 53' 1-1 Morales Roger Martí 74' 2-1 Morales 90' 3-1 Campaña

Żółte kartki Levante: José Campaña 17' José Luis Morales 29' Marcelo Saracchi 35' Mickaël Malsa 58' Son 81' Roberto Soldado 86' Coke 90' Rúben Vezo 90'

Żółte kartki Alaves: Pere Pons 38' Miguel de la Fuente 54' Edgar Méndez 71' Gonzalo Escalante 86' Marc Tenas 89' Florian Lejeune 90'

Czerwone kartki Levante:

Czerwone kartki Alaves:

Sędzią głównym tego spotkania był Guillermo Cuadra Fernandez, Spain. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Levante zmierzy się już z Rayo Vallecano, następne spotkania z drużynami Cadiz i . Kolejno natomiast Alaves z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Mnóstwo kibiców śledzi potyczki w lidze La Liga. Mocne piłkarskie drużyny z tejże ligi i zawodnicy tacy jak m.in. José Campaña Pere Pons raz za razem zaserwowały wyśmienitym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem, idealne sytuacje podbramkowe czy asysty, które gwarantują wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Niesamowite zmagania między graczami z ligi bywają bezkompromisowe, nie często okazuje się, że spotkania nas męczą. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi La Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich. Levante i Alaves oraz ich udział w La Liga gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Estadio Ciudad de Valencia.