Mecz Granada CF kontra Levante zakończony wynikiem 1-4

Granada CF kontra Levante, wynik 1-4. W dniu 2022-04-17 12:00 na stadionie Estadio Nuevo Los Cármenes odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły Granada CF i Levante.

Po pierwszej połowie meczu między Granada CF a Levante wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-4.

Gole strzelali: Dani Gómez 17' 0-1 Morales Morales 56' 0-2 M. Malsa 77' 0-3 Morales Álex Collado 90' 1-3 D. Machís Soldado 90' 1-4 Marc Pubill

Żółte kartki Granada CF: Víctor Díaz 35' Germán Sánchez 44' Germán Sánchez 54' Njegoš Petrović 69' Darwin Machís 74'

Żółte kartki Levante: Nemanja Radoja 40' Dani Cárdenas 79'

Czerwone kartki Granada CF: Germán Sánchez 54'

Czerwone kartki Levante:

Główny sędzia meczu to Valentin Pizarro Gomez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Granada CF zmierzy się już z Atletico Madrid, następne spotkania z drużynami Celta Vigo i Mallorca natomiast Levante z Sevilla. Następne mecze zagra z drużynami Valencia i Real Sociedad.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni kibice z zapałem śledzą starcia, które dotyczą ligi La Liga. Interesujące zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Víctor Díaz Nemanja Radoja często gwarantują wyśmienitym kibicom emocje zapadające w pamięć. Ustawicznie obserwujemy bezwzględne faule zakończone czerwonym kartonikiem, niezwykłe bramki oraz asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki między drużynami są bardzo zagorzałe, nie często zdarza się koniec końców, iż zmagania przynudzają. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, przeglądać mecze piłkarskie ligi La Liga i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. Udział takich zespołów jak Granada CF i Levante w lidze La Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Estadio Nuevo Los Cármenes.