Spotkanie Levante vs Elche zakończone wynikiem 3-0

Levante vs Elche 3-0.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Levante i Elche wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

W dniu 2022-02-25 20:00 na obiekcie sportowym Estadio Ciudad de Valencia rozegrał się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 26 pomiędzy Levante a Elche.

Gole strzelali: Morales 37' 1-0 Jorge de Frutos Jorge de Frutos 67' 2-0 M. Malsa Melero 90' 3-0 Dani Gómez

Żółte kartki Levante: Jorge de Frutos 69'

Żółte kartki Elche: Antonio Barragán 59' Enzo Roco 83'

Czerwone kartki Levante:

Czerwone kartki Elche: Gerard Gumbau 73'

Główny arbiter spotkania to Pablo Gonzales Fuertes, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Levante zmierzy się już z Athletic Club, następne spotkania z drużynami Espanyol i Osasuna. Kolejno natomiast Elche zmierzy się z Barcelona. Następne mecze zagra z drużynami Granada CF i Valencia.

Oddani fani piłki nożnej z entuzjazmem śledzą starcia, które dotyczą ligi La Liga. Ciekawe drużyny futbolowe i piłkarze jak Jorge de Frutos Antonio Barragán częstokroć zagwarantowały wyborowym fanom emocje zapadające w pamięć. Systematycznie zdarzają się widowiskowe asysty oraz gole, nieczyste sytuacje z faulem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki między zawodnikami z ligi są zażarte, nie często bywa koniec końców, iż są to zmagania nie warte uwagi. Dlatego też warto oglądać spotkania piłkarskie znakomitej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. Levante i Elche oraz ich udział w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Estadio Ciudad de Valencia.