Mecz Celta Vigo kontra Levante zakończony wynikiem 1-1

Celta Vigo kontra Levante 1-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Celta Vigo i Levante zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-02-21 20:00 na obiekcie sportowym Abanca-Balaídos odbył się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 25 pomiędzy Celta Vigo a Levante.

Gole strzelali: F. Cervi 67' 1-0 Javier Galán Roger Martí 82' 1-1 Cantero

Żółte kartki Celta Vigo: Néstor Araujo 45' Franco Cervi 57' Iago Aspas 90'

Żółte kartki Levante: Gonzalo Melero 25' Martín Cáceres 40' Dani Cárdenas 55' Roger Martí 87' Jorge de Frutos 90'

Czerwone kartki Celta Vigo:

Czerwone kartki Levante:

Sędzią głównym tego spotkania był Valentin Pizarro Gomez, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Celta Vigo stawi czoła Mallorca, następne spotkania z drużynami Villarreal i Real Betis a Levante z Athletic Club. Następne mecze zagra z drużynami Espanyol i Osasuna.

Coraz częściej liczni kibice śledzą pasjonujące poczynania ligi La Liga. Interesujące drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak między innymi Néstor Araujo Gonzalo Melero systematycznie zapewniają wyśmienitym fanom mnóstwo wrażeń. Systematycznie zdarzają się ostre sytuacje z faulem, widowiskowe asysty i sytuacje podbramkowe dodające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Potyczki pomiędzy graczami z ligi bywają bardzo zagorzałe, nie często bywa, że spotkania nudzą fana. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, oglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi La Liga i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Celta Vigo i Levante i ich udział w lidze La Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Abanca-Balaídos.