Na stadionie Estadio Ciudad de Valencia dnia 2022-01-22 13:00 odbyło się spotkanie Levante - Cadiz: 0-2

Levante - Cadiz zakończony wynikiem 0-2. Dnia 2022-01-22 13:00 na stadionie Estadio Ciudad de Valencia rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 22. Zmierzyły się Levante i Cadiz.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Levante a Cadiz wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Gole strzelali: Álvaro Negredo 34' 0-1 A. Lozano Salvi 73' 0-2 Alejo

Żółte kartki Levante: Enis Bardhi 49' Carlos Clerc 69' José Luis Morales 76' Aitor Fernández 76'

Żółte kartki Cadiz: Fali 23' Anthony Lozano 50' Salvi 59' Jeremías Ledesma 68' Iván Alejo 76' Varazdat Haroyan 90'

Czerwone kartki Levante:

Czerwone kartki Cadiz:

Sędzią głównym tego spotkania był Cesar Soto Grado, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Levante stawi czoła Getafe, następne spotkania z drużynami Real Betis i Atletico Madrid. Kolejno natomiast Cadiz podejmie Valencia. Następne mecze zagra z drużynami Mallorca i Celta Vigo.

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzą starcia, które odbywają się w lidze La Liga. Uzdolnione piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak Enis Bardhi Fali bardzo często zaserwowały wyborowym kibicom emocje sięgające zenitu. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi są niezwykle zaciekłe, nie często bywa, że zmagania męczą kibica. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem, wspaniałe gole i asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Z tego powodu warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych,przeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Levante oraz Cadiz oraz ich udział w La Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Estadio Ciudad de Valencia.