Mecz Levante vs Valencia, wynik 3-4

Levante vs Valencia, wynik końcowy 3-4.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Levante a Valencia wynik wynosił 2-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-4.

W dniu 2021-12-20 20:00 na obiekcie sportowym Estadio Ciudad de Valencia odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 18. Zmierzyły się ze sobą Levante i Valencia.

Gole strzelali: Campaña 21' 1-0 Roger Martí 24' 2-0 Morales Gonçalo Guedes 44' 2-1 Hugo Duro Carlos Soler 50' 2-2 Carlos Soler 72' 2-3 Gonçalo Guedes Gonçalo Guedes 85' 2-4 Marcos André E. Bardhi 90' 3-4 Soldado

Żółte kartki Levante: Pepelu 23' José Luis Morales 58' Roberto Soldado 90' Roberto Soldado 90'

Żółte kartki Valencia: Uroš Račić -5' Mouctar Diakhaby 20' Uroš Račić 60' Rubén Iranzo 80' Hélder Costa 88'

Czerwone kartki Levante: Roberto Soldado 90'

Czerwone kartki Valencia: Uroš Račić -5'

Główny sędzia spotkania - Pablo González. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Levante zmierzy się już z Villarreal, następne spotkania z drużynami Mallorca i Atletico Madrid. Kolejno natomiast Valencia zmierzy się z Espanyol. Następne mecze zagra z drużynami FC Cartagena i Real Madrid.

Wierni fani śledzą potyczki w lidze La Liga. Mocne zespoły piłkarskie z tej ligi i zawodnicy jak Pepelu Uroš Račić wielokrotnie zaserwowały własnym sympatykom wiele wrażeń. Wspaniałe potyczki między graczami z ligi zdarzają się niezwykle bezkompromisowe, nie często okazuje się koniec końców, iż są to mecze nie warte uwagi. Natrafiamy na idealnie wyliczone gole czy asysty, brutalne sytuacje na faul kończące się żółtą kartką dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać mecze piłkarskie znanej ligi La Liga. Uczestnictwo takich zespołów jak Levante i Valencia w lidze La Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Estadio Ciudad de Valencia.