Levante vs Osasuna, wynik meczu: 0-0

 

Pierwsza połowa meczu między Levante a Osasuna zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2021-12-05 17:30 na obiekcie sportowym Estadio Ciudad de Valencia odbył się mecz ligi La Liga kolejki 16 pomiędzy Levante a Osasuna.

Gole strzelali:

Żółte kartki Levante: Nemanja Radoja 34' Jorge de Frutos 45'

Żółte kartki Osasuna: Nacho Vidal 54' Darko Brašanac 69' Lucas Torró 90'

Czerwone kartki Levante:

Czerwone kartki Osasuna:

Główny arbiter meczu to Valentín Pizarro. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Levante stanie naprzeciw Espanyol, następne spotkania z drużynami Alcoyano i Valencia. Kolejno natomiast Osasuna podejmie Barcelona. Następne mecze zagra z drużynami Deportivo La Coruna i Getafe.

Liczna grupa kibiców z dużym zapałem śledzi poczynania w lidze La Liga. Fascynujące futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak między innymi Nemanja Radoja Nacho Vidal często zaserwowały wyśmienitym fanom emocje z najwyższej półki. Wspaniałe walki między zawodnikami ligowymi zdarzają się niezwykle zajadłe, rzadko bywa koniec końców, iż są to mecze mało interesujące. Obserwujemy wspaniałe asysty i gole, bezlitosne sytuacje na faul dodające smaczku całemu widowisku. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi La Liga i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Levante i Osasuna jak ich udział w La Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Estadio Ciudad de Valencia.