Mecz Levante - Getafe dnia 2021-10-16 16:30 na obiekcie Estadio Ciudad de Valencia - 0-0

W dniu 2021-10-16 16:30 na stadionie Estadio Ciudad de Valencia rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 9 pomiędzy Levante a Getafe.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Levante oraz Getafe wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Levante: Jorge Miramón 39' José Luis Morales 58' Carlos Clerc 64'

Żółte kartki Getafe: David Timor 29' Mathias Olivera 49' Mauro Arambarri 68'

Czerwone kartki Levante:

Czerwone kartki Getafe:

Główny arbiter meczu to Mario Melero Lopez, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Levante zmierzy się już z Sevilla, następne spotkania z drużynami Atletico Madrid i Granada CF natomiast Getafe podejmie Celta Vigo. Następne mecze zagra z drużynami Granada CF i Espanyol.

Coraz częściej liczni kibice śledzą potyczki ligi La Liga. Utalentowane piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak Jorge Miramón David Timor niejednokrotnie zapewniły fantastycznym entuzjastom futbolu mnóstwo wspaniałych wrażeń. Cieszące oko potyczki pomiędzy piłkarzami okazują się zażarte, niezwykle rzadko okazuje się, iż są to spotkania nudne. Zdarzają się bezwzględne faule kończące się żółtą kartką, wspaniałe gole oraz asysty zapewniające wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Warto więc śledzić spotkania piłkarskiej ligi La Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Levante oraz Getafe w lidze La Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Estadio Ciudad de Valencia.